Povolání podle planet

Jak si vybrat povolání podle znamení zvěrokruhu.Prodáváte v drogerii, zatímco vaše mysl neustále hýří neuvěřitelnými nápady? Pokud jste narozeni ve znamení blíženců, tak se nedivte. Za pultem děláte osudovou chybu, protože vaše osobnost – aby byla šťastná a spokojená – potřebuje tvořivé, adrenalinové zaměstnání.Pokud zrovna váháte, jako zvolit životní kariéru,...
  • Dostupnost: 1 ks
  • EAN: 8086474011
  • Číslo zboží: 6036951
Dostupné množství: 1,000
80,-


Specifikace

Autor
Stav knihy
velmi dobrý
Vydavatel
Rok vydání
2000
Počet stran
236
Vazba
pevná
Formát
Jazyk
Vloženo
02.04.2024
Sklad kód
PRODEJNA
ISBN
80-86474-01-1
Jak si vybrat povolání podle znamení zvěrokruhu.

Prodáváte v drogerii, zatímco vaše mysl neustále hýří neuvěřitelnými nápady? Pokud jste narozeni ve znamení blíženců, tak se nedivte. Za pultem děláte osudovou chybu, protože vaše osobnost – aby byla šťastná a spokojená – potřebuje tvořivé, adrenalinové zaměstnání.

Pokud zrovna váháte, jako zvolit životní kariéru, tato knížka vám nabízí příležitost, jak si ve věci udělat pořádek. Sluneční znamení je sice pouze jednou, ale zato veledůležitou z mnoha veličin, v nichž se odráží vlivy přítomné při vašem narození. Do jisté míry vypovídá o vaší osobnosti – o vašich silných a slabých stránkách, sklonech a averzích.

Pomocí této propracované knížky, jejímž autorem je německý psycholog, astrolog a profesní poradce dr. Erich Bauer, snadno zjistíte, jaké zaměstnání je pro vás nejoptimálnější či zda jste se „minuli povoláním“. Ve dvanácti přehledných kapitolách se dozvíte o své obecné charakteristice, o svých stínech, o pracovních schopnostech a postojích k práci, na jednoduchých testech si ověříte, do jaké míry se u vás vliv slunečního znamení projevuje, čím se vaše vrozené sklony posilují, jaký jste spolupracovník či vedoucí a samozřejmě jaké okruhy zaměstnání jsou pro vás nejvhodnější.

Informace v této knize mohou využít i rodiče, kteří stále váhají, na jakou dráhu svého nerozhodného potomka vyslat.